Giriş Yap sayfasına giderek, açılan sayfada yer alan Şifremi Unuttum butonuna tıklayın. Açılan penceredeki kutuya siteye kaydolurken girdiğiniz e-posta adresinizi yazın ve Gönder butonuna basın. Şifre yenileme linki e-posta adresinize gönderilecektir.

Gelen kutunuz boşsa ve/veya e-posta görünmüyorsa, e-posta silinmiş veya spam kutunuza gönderilmiş olabilir.

Siteye giriş yaptıktan sonra, “Hesabım” bölümündeki “Kullanıcı Bilgilerim“ sekmesini kullanarak yeni şifre oluşturabilirsiniz.

Siteye giriş yaptıktan sonra, “Hesabım” bölümündeki “Kullanıcı Bilgilerim“ sekmesini kullanarak e-posta adresinizi değiştirebilirsiniz.

Hesabım menüsündeki Üyelik Bilgilerim sayfasından değişiklik yapabilirsiniz. Yeni bilgilerinizi girdikten sonra Kaydet butonuna tıklayın.

Hesabım menüsündeki Üyelik Bilgilerim sayfasından değişiklik yapabilirsiniz. Yeni bilgilerinizi girdikten sonra Kaydet butonuna tıklayın.

Üyeliğinizi, ‘’Hesabım’’ menüsündeki ‘’Üyelik İptali’’ sayfasından silebilirsiniz. Hesabınızı bir süreliğine kullanmayacaksanız üyeliğinizi iptal etmenize gerek yok. Daha sonra alışverişe kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Üyelik ve kişisel bilgileriniz, Kullanıcı Sözleşmesi 'nde belirtilen durumlar haricinde ve onayınız olmadan diğer üyeler ve üçüncü kişiler ile paylaşılmaz. Üyelik Sözleşmesi'nde ve Gizlilik Politikası 'nda haklarınızı detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

7/24 destek@endemigo.com mail adresimizden ya da hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında müşteri memnuniyeti destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz."Hesabım" menüsündeki ‘’Siparişlerim’’ sayfasından siparişinizin durumunu kontrol edin. Siparişinizin yanındaki ‘’İptal Talep Et’’ butonuna basarak iptal talebinizi iletebilirsiniz. Eğer siparişiniz “Kargoya Verildi” statüsünde ise iptal işlemi yapılamaz. Kargoyu teslim almadan iade edebilirsiniz.

İade adımları aşağıdaki gibidir.


1. "Hesabım" bölümünden “Siparişlerim'’ e gidin.

2. “Sipariş detay” butonuna tıklayın ve siparişinizin detaylarını görüntüleyin.

3. İade butonuna basın.

4. İade edilecek ürün ve iade nedeni seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

5. Kargo seçiminizi yapın.

6. Ekranda çıkan iade kargo kodunu not alın. İade kargo kodunuza siparişlerim sayfasından ve üyelik mail adresinize gönderilen bilgilendirme mesajından da ulaşabilirsiniz.

7. İade edilecek ürünler ile birlikte faturayı tek bir pakete koyun.

8. Paketi iade kargo koduyla birlikte seçtiğiniz kargoya 7 gün içinde teslim edin. 7 günü geçirdiğiniz durumda yeniden iade kargo kodu almanız gerekir.


İade talebi onaylandıktan sonra ürün bedeli, kredi kartınız veya banka kartınız üzerinden iade edilecektir.


Her teslimat için ayrı bir paket hazırlanması gerekir. Her paket için aşağıdaki adımlarını izleyin.


1. "Hesabım" bölümünden “Siparişlerim'’ e gidin.

2. “Sipariş detay” butonuna tıklayın ve siparişinizin detaylarını görüntüleyin.

3. İade butonuna basın.

4. İade edilecek ürün ve iade nedeni seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

5. Kargo seçiminizi yapın.

6. Ekranda çıkan iade kargo kodunu not alın. İade kargo kodunuza siparişlerim sayfasından ve üyelik mail adresinize gönderilen bilgilendirme mesajından da ulaşabilirsiniz.

7. İade edilecek ürünler ile birlikte faturayı tek bir pakete koyun.

8. Paketi iade kargo koduyla birlikte seçtiğiniz kargoya 3 gün içinde teslim edin. 3 günü geçirdiğiniz durumda yeniden iade kargo kodu almanız gerekir.


İade talebi onaylandıktan sonra ürün bedeli, kredi kartınız veya banka kartınız üzerinden iade edilecektir.


İadelerinizi kargo firması ile ücretsiz gönderebilirsiniz. Kargonuzu teslim ederken iade kargo kodunu belirtmeyi unutmayın. İade kargo kodu almak için “İade işlemini nasıl yapabilirim?” sorusundaki adımları takip edin.

NOT:

Kargo bedava kampanyasıyla oluşturulan siparişlerin iptal/iadesi olursa ve kalan tutar kampanya şartını sağlamıyorsa iade edilecek ürün bedelinden kargo ücreti düşülür.


Endemigo’dan satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde iade koşulları dahilinde ücretsiz olarak iade edebilirsiniz. Tek kullanımlık ürünler ile hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmez. Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış vb. bir şekilde bize ulaşırsa size geri göndermek zorunda kalabiliriz. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.

Ürünlerin cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarıyla birlikte varsa hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerle birlikte aynı anda hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekir.


Cayma hakkının geçerli olmadığı ürünler ve hizmetler aşağıdaki gibidir:

 • Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve satıcı veya sağlayıcının kontrolünde olmayan mal veya hizmetler (chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri)

 • Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler

 • Çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek ürünler

 • Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler (fidan vb.)

 • Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınlar

 • Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar (telefon kontör siparişleri, dijital kodlar vb.)

 • Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetler (montaj vb.)

 • Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek-içecek tedariki ve eğlence veya dinlenme amacına yönelik hizmetler


Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır. Aksi halde iade alınamamaktadır.

 • Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin ürünler (bilgisayar sarf malzemeleri toner, kartuş, şerit vb. her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler)

 • Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler (iç çamaşırı, mayo, kozmetik, kulaklık vb.)

 • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir.

İade edilen ürün süreci aşağıdaki gibidir:

- Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.

- Ürün iade şartlarına uygunsa 2-10 gün içerisinde iade süreci tamamlanır.

- Ürün iade şartlarına uygun değilse adresinize geri gönderilir.

- İadeniz tamamlanınca üyelik e-mailinize bilgilendirme mesajı gönderilir. Bu mesajı aldıysanız bankanıza Endemigo tarafından ücret iadesi yapılmış demektir.


ÖNEMLİ NOT:

İade edilen tutarın kartınıza yansıma süresi bankanıza bağlıdır. Kredi kartı ile ödeme yaptıysanız genelde birkaç günde yansır. Banka kartlarında ise iadenin hesabınıza yansıma süresi daha uzundur.

Endemigo, taksitle yapılan alışverişlerin ücretini bankaya tek seferde öder. Banka bu tutarı kredi kartınıza taksit sayısı kadar ayda iade eder. Örn: 2 taksitle aldıysanız kartınıza 2 ayda iade tamamlanır.


Endemigo, Mesafeli Satış Sözleşmesi’ne göre tüketicinin satın aldığı bir ürünü iade etme süresi 15 gündür. 15 günlük süre ürünü kargodan teslim aldığınız gün başlar. 15 günü aşan iade talepleri için işlem gerçekleştirilememektedir.

Hesabım > Siparişlerim > Sipariş Detayı sayfasından “Fatura Görüntüle“ ye tıklayarak veya müşteri memnuniyeti destek ekibimize ulaşarak fatura talebinizi iletmeniz halinde üyelik mail adresinize gönderim yapılır.

İptal ya da iade işlemlerinde kampanya koşulları sağlanmaya devam ediyorsa kampanya iptal olmaz. İptal ya da iade işlemi sonrası siparişte kalan ürünler kampanya şartlarını sağlamaya yeterli olmuyorsa kampanya iptal olur. Ücret iadesi ise kampanyanın indirimi düşülerek yapılır.

NOT:

Kargo bedava kampanyasıyla oluşturulan siparişlerin iptal/iadesi olursa ve kalan tutar kampanya şartını sağlamıyorsa iade edilecek ürün bedelinden kargo ücreti düşülür.Siparişiniz kargoya teslim edildiğinde ‘’Siparişiniz kargoya verildi” başlıklı bilgilendirme e-maili ve kargo firmasından bilgi SMS’si alırsınız. Hesabım menüsündeki siparişlerim sayfasından ürünün yanında bulunan Kargo Takip butonuna tıklayarak takip numarasına ulaşır ve siparişinizin yerini öğrenebilirsiniz. Kargo Takip numarası ile kargo şirketinin internet sitesinden siparişinizi izleyebilirsiniz.


Eğer siparişiniz “Siparişiniz Alındı” ya da “Tedarik Aşamasında” durumundaysa talebinizi bize iletin veya değiştirmek istediğiniz siparişin üst tarafında bulunan adres alanına tıklayıp bilgileri düzenleyebilirsiniz.

Eğer siparişiniz “Kargoya Verildi” statüsündeyse adres değişikliğini yalnızca kargo firmaları yapabilir.

Siparişinizi kargo görevlisinin yanında kontrol edin. Kargo paketinde veya üründe hasar varsa; Kargo teslim fişini imzaladıktan sonra kargo görevlisine “Durum Tespit Tutanağı” tutturun. Ürünü/kutuyu bu tutanak ve fatura ile birlikte kargo görevlisine teslim edip geri gönderin.

Yukarıdaki adımları takip ederken yaşadığınız bir sorun olursa yardım sayfamızdan bize ulaşarak destek alabilirsiniz.


Endemigo’da satışa sunulan tüm ürünler kargoya teslim edilmek üzere paketlenirken hasar kontrolünden geçer. Buna rağmen niteliği itibarıyla hassas ürünlerde taşıma sırasında düşürülmesi veya kargoya hatalı yüklenmesi nedeniyle hasar oluşabilir.

Böyle bir durumda; Ürünü teslim almadan önce dış pakette hasar kontrolü yapın. Herhangi bir hasar gördüğünüzde kargo görevlisine Hasar Tespit Tutanağı tutturun. Görevliyi, hasarlı gelen ürünle ilgili eksiksiz ve doğru kelimelerle tutanak tutması için uyarın. “Ürün teslim edildiğinde kontrol edildi ve hasarlı olduğu görüldü.” gibi açıklamanın yer aldığı tutanak, ürün iade işleminizi hızlandıracaktır.

Sipariş tesliminden sonra fark ettiğiniz bir hasar durumunda, ilgili kargo şubesiyle hemen iletişim kurmanız ve Hasar Tespit Tutanağı hazırlamalarını istemeniz gerekir.  Ürünü, Hasar Tespit Tutanağı ile birlikte geri gönderdiğinizde ürün değişimi işlemleriniz hızla tamamlanır ve size bu konuda bilgi verilir. Kargo tazmini konusunda sorun yaşamamak için, hasarlı ürünü size teslimatı yapan kargo firması ile geri gönderin.


Endemigo’da sipariş verirken teslimat ve fatura adresi girmeniz istenir. Faturanın gönderileceği adres için teslimat adresinden farklı bir adres seçip seçmediğinizi kontrol edin. Eğer sorun adres seçiminden kaynaklanmıyorsa ve faturanız kargonuzdan çıkmadıysa; 7/24 destek@endemigo.com mail adresimizden ya da hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında müşteri memnuniyeti destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.Endemigo’dan satın aldığınız ürünler, üretici firmaların garantisi kapsamında ve sorumluluğundadır.

Satın aldığınız ürünler ürün detay sayfasında belirtilen teslimat tarih aralığında teslim edilir. Satın aldığınız ürünlerin teslimat tarihine "Hesabım" bölümünde “Siparişlerim“ sayfasından ulaşabilirsiniz.

Ürünleriniz satış sözleşmesinde yer aldığı gibi en kısa sürede adresinize ulaştırılır. Aksi bir durum oluştuğu takdirde müşteri memnuniyeti destek ekibimiz size en kısa sürede ulaşarak siparişiniz hakkında bilgi aktarır. 

Giriş Yap sayfasına giderek, açılan sayfada yer alan Şifremi Unuttum butonuna tıklayın. Açılan penceredeki kutuya siteye kaydolurken girdiğiniz e-posta adresinizi yazın ve Gönder butonuna basın. Şifre yenileme linki e-posta adresinize gönderilecektir.

Gelen kutunuz boşsa ve/veya e-posta görünmüyorsa, e-posta silinmiş veya spam kutunuza gönderilmiş olabilir.

Siteye giriş yaptıktan sonra, “Hesabım” bölümündeki “Kullanıcı Bilgilerim“ sekmesini kullanarak yeni şifre oluşturabilirsiniz.

Siteye giriş yaptıktan sonra, “Hesabım” bölümündeki “Kullanıcı Bilgilerim“ sekmesini kullanarak e-posta adresinizi değiştirebilirsiniz.

Hesabım menüsündeki Üyelik Bilgilerim sayfasından değişiklik yapabilirsiniz. Yeni bilgilerinizi girdikten sonra Kaydet butonuna tıklayın.

Hesabım menüsündeki Üyelik Bilgilerim sayfasından değişiklik yapabilirsiniz. Yeni bilgilerinizi girdikten sonra Kaydet butonuna tıklayın.

Üyeliğinizi, ‘’Hesabım’’ menüsündeki ‘’Üyelik İptali’’ sayfasından silebilirsiniz. Hesabınızı bir süreliğine kullanmayacaksanız üyeliğinizi iptal etmenize gerek yok. Daha sonra alışverişe kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Üyelik ve kişisel bilgileriniz,  Kullanıcı Sözleşmesi'nde belirtilen durumlar haricinde ve onayınız olmadan diğer üyeler ve üçüncü kişiler ile paylaşılmaz. Üyelik Sözleşmesi'nde ve  Gizlilik Politikası'nda haklarınızı detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

7/24 destek@endemigo.com mail adresimizden ya da hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında müşteri memnuniyeti destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

"Hesabım" menüsündeki ‘’Siparişlerim’’ sayfasından siparişinizin durumunu kontrol edin. Siparişinizin yanındaki ‘’İptal Talep Et’’ butonuna basarak iptal talebinizi iletebilirsiniz. Eğer siparişiniz “Kargoya Verildi” statüsünde ise iptal işlemi yapılamaz. Kargoyu teslim almadan iade edebilirsiniz.

İade adımları aşağıdaki gibidir.


1. "Hesabım" bölümünden “Siparişlerim'’ e gidin.

2. “Sipariş detay” butonuna tıklayın ve siparişinizin detaylarını görüntüleyin.

3. İade butonuna basın.

4. İade edilecek ürün ve iade nedeni seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

5. Kargo seçiminizi yapın.

6. Ekranda çıkan iade kargo kodunu not alın. İade kargo kodunuza siparişlerim sayfasından ve üyelik mail adresinize gönderilen bilgilendirme mesajından da ulaşabilirsiniz.

7. İade edilecek ürünler ile birlikte faturayı tek bir pakete koyun.

8. Paketi iade kargo koduyla birlikte seçtiğiniz kargoya 7 gün içinde teslim edin. 7 günü geçirdiğiniz durumda yeniden iade kargo kodu almanız gerekir.


İade talebi onaylandıktan sonra ürün bedeli, kredi kartınız veya banka kartınız üzerinden iade edilecektir.

Her teslimat için ayrı bir paket hazırlanması gerekir. Her paket için aşağıdaki adımlarını izleyin.


1. "Hesabım" bölümünden “Siparişlerim'’ e gidin.

2. “Sipariş detay” butonuna tıklayın ve siparişinizin detaylarını görüntüleyin.

3. İade butonuna basın.

4. İade edilecek ürün ve iade nedeni seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

5. Kargo seçiminizi yapın.

6. Ekranda çıkan iade kargo kodunu not alın. İade kargo kodunuza siparişlerim sayfasından ve üyelik mail adresinize gönderilen bilgilendirme mesajından da ulaşabilirsiniz.

7. İade edilecek ürünler ile birlikte faturayı tek bir pakete koyun.

8. Paketi iade kargo koduyla birlikte seçtiğiniz kargoya 3 gün içinde teslim edin. 3 günü geçirdiğiniz durumda yeniden iade kargo kodu almanız gerekir.


İade talebi onaylandıktan sonra ürün bedeli, kredi kartınız veya banka kartınız üzerinden iade edilecektir.

İadelerinizi kargo firması ile ücretsiz gönderebilirsiniz. Kargonuzu teslim ederken iade kargo kodunu belirtmeyi unutmayın. İade kargo kodu almak için “İade işlemini nasıl yapabilirim?” sorusundaki adımları takip edin.

NOT:

Kargo bedava kampanyasıyla oluşturulan siparişlerin iptal/iadesi olursa ve kalan tutar kampanya şartını sağlamıyorsa iade edilecek ürün bedelinden kargo ücreti düşülür.

Endemigo’dan satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde iade koşulları dahilinde ücretsiz olarak iade edebilirsiniz. Tek kullanımlık ürünler ile hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmez. Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış vb. bir şekilde bize ulaşırsa size geri göndermek zorunda kalabiliriz. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.

Ürünlerin cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarıyla birlikte varsa hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerle birlikte aynı anda hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekir.


Cayma hakkının geçerli olmadığı ürünler ve hizmetler aşağıdaki gibidir:

 • Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve satıcı veya sağlayıcının kontrolünde olmayan mal veya hizmetler (chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri)

 • Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler

 • Çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek ürünler

 • Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler (fidan vb.)

 • Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınlar

 • Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar (telefon kontör siparişleri, dijital kodlar vb.)

 • Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetler (montaj vb.)

 • Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek-içecek tedariki ve eğlence veya dinlenme amacına yönelik hizmetler


Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır. Aksi halde iade alınamamaktadır.

 • Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin ürünler (bilgisayar sarf malzemeleri toner, kartuş, şerit vb. her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler)

 • Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler (iç çamaşırı, mayo, kozmetik, kulaklık vb.)

 • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir.

İade edilen ürün süreci aşağıdaki gibidir:

- Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.

- Ürün iade şartlarına uygunsa 2-10 gün içerisinde iade süreci tamamlanır.

- Ürün iade şartlarına uygun değilse adresinize geri gönderilir.

- İadeniz tamamlanınca üyelik e-mailinize bilgilendirme mesajı gönderilir. Bu mesajı aldıysanız bankanıza Endemigo tarafından ücret iadesi yapılmış demektir.

ÖNEMLİ NOT:

İade edilen tutarın kartınıza yansıma süresi bankanıza bağlıdır. Kredi kartı ile ödeme yaptıysanız genelde birkaç günde yansır. Banka kartlarında ise iadenin hesabınıza yansıma süresi daha uzundur.

Endemigo, taksitle yapılan alışverişlerin ücretini bankaya tek seferde öder. Banka bu tutarı kredi kartınıza taksit sayısı kadar ayda iade eder. Örn: 2 taksitle aldıysanız kartınıza 2 ayda iade tamamlanır.

Endemigo, Mesafeli Satış Sözleşmesi’ne göre tüketicinin satın aldığı bir ürünü iade etme süresi 15 gündür. 15 günlük süre ürünü kargodan teslim aldığınız gün başlar. 15 günü aşan iade talepleri için işlem gerçekleştirilememektedir.

Hesabım > Siparişlerim > Sipariş Detayı sayfasından “Fatura Görüntüle“ ye tıklayarak veya müşteri memnuniyeti destek ekibimize ulaşarak fatura talebinizi iletmeniz halinde üyelik mail adresinize gönderim yapılır.

İptal ya da iade işlemlerinde kampanya koşulları sağlanmaya devam ediyorsa kampanya iptal olmaz. İptal ya da iade işlemi sonrası siparişte kalan ürünler kampanya şartlarını sağlamaya yeterli olmuyorsa kampanya iptal olur. Ücret iadesi ise kampanyanın indirimi düşülerek yapılır.

NOT:


Kargo bedava kampanyasıyla oluşturulan siparişlerin iptal/iadesi olursa ve kalan tutar kampanya şartını sağlamıyorsa iade edilecek ürün bedelinden kargo ücreti düşülür.
Siparişiniz kargoya teslim edildiğinde ‘’Siparişiniz kargoya verildi” başlıklı bilgilendirme e-maili ve kargo firmasından bilgi SMS’si alırsınız. Hesabım menüsündeki siparişlerim sayfasından ürünün yanında bulunan Kargo Takip butonuna tıklayarak takip numarasına ulaşır ve siparişinizin yerini öğrenebilirsiniz. Kargo Takip numarası ile kargo şirketinin internet sitesinden siparişinizi izleyebilirsiniz.

Eğer siparişiniz “Siparişiniz Alındı” ya da “Tedarik Aşamasında” durumundaysa talebinizi bize iletin veya değiştirmek istediğiniz siparişin üst tarafında bulunan adres alanına tıklayıp bilgileri düzenleyebilirsiniz.

Eğer siparişiniz “Kargoya Verildi” statüsündeyse adres değişikliğini yalnızca kargo firmaları yapabilir.

Siparişinizi kargo görevlisinin yanında kontrol edin. Kargo paketinde veya üründe hasar varsa; Kargo teslim fişini imzaladıktan sonra kargo görevlisine “Durum Tespit Tutanağı” tutturun. Ürünü/kutuyu bu tutanak ve fatura ile birlikte kargo görevlisine teslim edip geri gönderin.

Yukarıdaki adımları takip ederken yaşadığınız bir sorun olursa yardım sayfamızdan bize ulaşarak destek alabilirsiniz.

Endemigo’da satışa sunulan tüm ürünler kargoya teslim edilmek üzere paketlenirken hasar kontrolünden geçer. Buna rağmen niteliği itibarıyla hassas ürünlerde taşıma sırasında düşürülmesi veya kargoya hatalı yüklenmesi nedeniyle hasar oluşabilir.

Böyle bir durumda; Ürünü teslim almadan önce dış pakette hasar kontrolü yapın. Herhangi bir hasar gördüğünüzde kargo görevlisine Hasar Tespit Tutanağı tutturun. Görevliyi, hasarlı gelen ürünle ilgili eksiksiz ve doğru kelimelerle tutanak tutması için uyarın. “Ürün teslim edildiğinde kontrol edildi ve hasarlı olduğu görüldü.” gibi açıklamanın yer aldığı tutanak, ürün iade işleminizi hızlandıracaktır.

Sipariş tesliminden sonra fark ettiğiniz bir hasar durumunda, ilgili kargo şubesiyle hemen iletişim kurmanız ve Hasar Tespit Tutanağı hazırlamalarını istemeniz gerekir.  Ürünü, Hasar Tespit Tutanağı ile birlikte geri gönderdiğinizde ürün değişimi işlemleriniz hızla tamamlanır ve size bu konuda bilgi verilir. Kargo tazmini konusunda sorun yaşamamak için, hasarlı ürünü size teslimatı yapan kargo firması ile geri gönderin.

Endemigo’da sipariş verirken teslimat ve fatura adresi girmeniz istenir. Faturanın gönderileceği adres için teslimat adresinden farklı bir adres seçip seçmediğinizi kontrol edin. Eğer sorun adres seçiminden kaynaklanmıyorsa ve faturanız kargonuzdan çıkmadıysa; 7/24 destek@endemigo.com mail adresimizden ya da hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında müşteri memnuniyeti destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Endemigo’dan satın aldığınız ürünler, üretici firmaların garantisi kapsamında ve sorumluluğundadır.


Satın aldığınız ürünler ürün detay sayfasında belirtilen teslimat tarih aralığında teslim edilir. Satın aldığınız ürünlerin teslimat tarihine "Hesabım" bölümünde “Siparişlerim“ sayfasından ulaşabilirsiniz.

Ürünleriniz satış sözleşmesinde yer aldığı gibi en kısa sürede adresinize ulaştırılır. Aksi bir durum oluştuğu takdirde müşteri memnuniyeti destek ekibimiz size en kısa sürede ulaşarak siparişiniz hakkında bilgi aktarır.Hesabım menüsündeki Mevcut Sipariş sayfasından ilgili ürünün yanında yer alan Yorum Yap butonuna tıklayarak yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz müşteri memnuniyeti destek ekibimiz tarafından 48 saat içinde kontrol edilerek yayına alınır. Müşteri İlişkileri Politikamız gereği yapılan müşteri yorumlarında şeffaflık esastır.


Ürün yorumları sitemize üye olan ve sipariş veren müşterilerimiz tarafından yazılmaktadır.

Hesabım menüsündeki Mevcut Sipariş sayfasından ilgili ürünün yanında yer alan Yorum Yap butonuna tıklayarak yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz müşteri memnuniyeti destek ekibimiz tarafından 48 saat içinde kontrol edilerek yayına alınır. Müşteri İlişkileri Politikamız gereği yapılan müşteri yorumlarında şeffaflık esastır.

Ürün yorumları sitemize üye olan ve sipariş veren müşterilerimiz tarafından yazılmaktadır.

Hediye paketi ve notu uygulaması bulunmamaktadır.

Bilgi güvenliğiniz için siparişinizi sadece siz tamamlayabilirsiniz.


Ödemenizi kredi kartı veya havale/eft ile yapabilirsiniz. Kredi kartı ile alışveriş yapılırken kullanılan kart bilgileri sizin onayınız olmaz ise kaydedilmez, saklanmaz ve kesinlikle üçüncü kişiler tarafından görülemez. Banka kartı ile yaptığınız işlemlerde 3D Secure sistemi kullanılır. 3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir.

Sepetim sayfasından satın almak istediğiniz ürünleri seçtikten sonra Satın Al butonuna basın.  Siparişinizin ve faturanızın gönderilmesini istediğiniz adresleri seçin veya yeni bir adres girin. Ödemeyi kredi kartı, banka kartı ve sanal kart ile gerçekleştirebilirsiniz. Kart bilgilerinizi girip alışverişinizi tamamlayın.

Endemigo'da kapıda ödeme seçeneği yoktur.  Kredi kartı veya havale/eft yaparak sipariş verebilirsiniz.

Ödeme bilgileri sayfasında yer alan banka bilgilerimize ulaşarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme hesabımıza geçtikten sonra kontrol edilerek siparişiniz onaylanır. Siparişinizin onaylandığına dair bilgilendirme e-postası mail kutunuza düşecektir.

3D Secure seçeneğini kullanarak banka kartlarıyla güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz.

3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir.

Ödeme sayfasında kredi kartı bilgilerinizi girdikten sonra alt tarafta bankanıza özel taksit seçenekleri çıkar. İstediğiniz taksit seçeneğini tıklayıp ödemenizi yapabilirsiniz.

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu'nun (BDDK) taksitlendirmeyi düzenleyen yönetmeliğine göre taksit sayısı 9 ayla sınırlıdır. Gıda, akaryakıt, telekomünikasyon, kozmetik, ofis malzemeleri ve kuyumla ilgili harcamalarda ise taksit seçeneği yoktur. Beyaz eşya ve mobilya alışverişlerinde en fazla 12 ay, elektronik eşya alımlarında 3 ay, bilgisayar ve seyahat alımlarında 6 ay olarak uygulanır.

Vade farkı, bankanızın taksit seçeneklerine göre bankanız tarafından alınır. Ödeme sayfasında kart bilgilerini girdikten sonra çıkan taksit seçeneklerinden vade farkını görebilirsiniz.

Taksitli yapılan alışverişlerin iadeleri, banka prosedürleri gereği, taksit süresi ve ilgili taksit tutarlarına göre yapılır. İade edilen tutarın kartınıza yansıma süresi bankanıza bağlıdır. Kredi kartı ile ödeme yaptıysanız genelde birkaç günde yansır. Banka kartlarında ise iadenin hesabınıza yansıma süresi daha uzundur.

Endemigo, taksitle yapılan alışverişlerin ücretini bankaya tek seferde öder. Banka bu tutarı kredi kartınıza taksit sayısı kadar ayda iade eder. Örn: 2 taksitle aldıysanız kartınıza 2 ayda iade tamamlanır.

Ödeme aşamasından hemen sonra kredi kartı bilgilerinizi güvenle kaydedebilir ve sonraki siparişlerinizi çok daha hızlı tamamlayabilirsiniz.

Satın alma sırasında hata olmasının sebebi; kartınızın internet alışverişlerine açık olmaması, yeterli limitinizin bulunmaması, kartın son kullanma tarihinin geçmiş olması ya da 3D şifrenizle ilgili olabileceği gibi farklı sebepleri olabilmektedir. Farklı bir kartla ödeme yapmayı deneyebilir ya da bankanızla görüşebilirsiniz.

9/8/2006 tarihli, 26274 sayılı Resmî Gazete'de tebliğ edildiği üzere 1/1/2007 tarihinde itibaren gerçek kişilere kesilen faturalarda T.C. kimlik numarası yazma zorunluluğu getirilmiştir. Kişisel bilgilerinizin güvenliğiyle ilgili açıklamalar “ Gizlilik Politikası ” sayfamızda detaylı olarak yer almaktadır.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?