Hikayemiz

Biz dünyanın en değerli ürünlerini, en değerli insanlarıyla paylaşmak için mutluluk kültürü geliştirmiş döngüsel ekonomiyle çalışan bir topluluğuz. Yaşam amacımız dünyamızı daha güzel hale getirmek için çalışan insanların ürettikleri en saf coğrafi işaret tescili almış yöresel ürünleri sizlerle buluşturmak ve bu ürünlerin üretimini devam ettirmek üzerine inşa edilmiştir. Hayatınızda unutamayacağınız tatlar, kıyafetler, eşyalar insan toplumunun varoluşundan bugüne değin ürettiğimiz en güzel ürünler dünyada coğrafi işaret alarak tescillenmiştir. Bizler bu tescillenmiş ve yöreselden evrensele yolculuğunu tamamlamış, herkes tarafından kabul görmüş en değerli ürünleri en çok değer verdiğimiz siz müşterilerimizle paylaşırız.

Dünyada hiçbir ürün yoktur ki coğrafi işaret almış bir ürün kadar müşteri deneyimine sahip olsun.. Yüzyıllar bazen de binyıllar boyunca kullanan tüm insanlar tarafından takdir edilen bu ürünler, müşterilerinin mutluluğunu daima garanti etmiştir. Ancak en büyük problem bu ürünlerin taklitlerinin, benzerlerinin gerçekleri ile karıştırılmasıdır. Bunu ortadan kaldıran yegane kontrol mekanizması da coğrafi işaret tescilidir. Coğrafi işaret tescili alan bir ürün tüm akademik çevreler, standartlar ve ülkeler tarafından kabul görür. Ayrıca daima kurumlar tarafından kontrol edilir. Eğer gerçek Uşak Halısı almak ya da Çeşme Kumrusu yemek istiyorsanız onun coğrafi işareti olmak zorundadır. Dünyada tüm kurumlar tarafından standart olarak kabul edilmiş, coğrafi işaret tescili almaya hak kazanmış ürünleri müşterilerine ulaştıran tek internet sitesi Endemigo’dur. Bizim topluluğumuz size şunu taahhüt eder; Biz dünyanın en iyisini size ulaştırırız. Çünkü siz en iyisine layıksınız.

Misyonumuz

Müşteri deneyiminin en güzelini insanlara yaşatırken, insanların mutluluk kültürünü geleceğe taşıması için çalışırız.

Vizyonumuz

Dünyamızı daha güzel hale getiren ürünleri kullanalım, insanları destekleyelim, en güzelini tüketelim tüketirken dünyamıza faydalı olalım.

Çekirdek Değerlerimiz

Dünyayı Sev, İnsanı Sev, Paylaş...

Bir sorunuz mu var?
Merhaba de!
İletişim
Size daha iyi, hızlı ve güvenli bir kullanım sağlamak amacıyla Yasal Mevzuat çerçevesinde web sitemizde çerezleri (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili Gizlilik Politikamıza tıklayarak inceleyebilirsiniz.